live aquascaping
17
lis

Live Aquascaping

Live Aquascaping – W ostatnich dniach miałem przyjemność poprowadzić pokaz z zakładania akwarium w stylu Iwagumi na żywo . Live z całego przedsięwzięcia odbywał się na moim Fanpag-u .

1 część

Podczas pierwszej części wykonałem harscape imitujący pasmo górskie.

Akwarium ma wymiar 90x50x45 i oświetlane jest lampą Skylight Intense 80 . Za filtrację odpowiada Aquael Ultramax 2000. Podczas transmisji pokazałem między innymi wszystkie media filtracyjne które zostaną użyte. Za kompleksową filtrację posłużą produkty firmy Aquaforest . W głównej mierze tłumaczyłem zasady powstawania takich aranżacji , oraz zdradzałem arkana ich układania.

Live Aquascaping

Jako podłoże bazowe posłużyło Aquaforest Lava Soil Black, docelowym podłożem jest Ichiban DarkSoil.

Kamienie z których ułożona jest całość to Frodo Stone .

Oto pierwsza część LIVE SHOW AQUASCAPING

2 część LIVE SHOW

W drugiej części pokazała cały proces obsadzania roślinami akwarium oraz jego zalewanie.

Na początku przedstawiłem całą linię nawozów i preparatów firmy Aquaforest . W tym akwarium zostaną zastosowane AF Macro, Af Micro, Af Carbo Boost , AF K Boost. Za jakośc wody będą odpowiadały AF Life Essence , AF Water Conditioner które będą używane w tym akwarium. W dalszej części pokazałem i technikę CO2 od reduktora po akrylowy dyfuzor marki Aquario.

W dużej mierze poświęciłem sporo uwagi na przygotowanie samych roślin i technikę ich cięcia. Widzowie mogli zadawać pytania na żywo, co urozmaiciło pokaz.

Rośliny użyte przy tym projekcie pochodzą z firmy Aquaflora🌿 , nawożenie Aquaforest Freshwater💦, oświetlenie SkyLight☀️

Project : Paweł Mielniczek 🇵🇱

#akwariumdekoracyjne #Aquaforestfreshwater #Aquaforest #Aquaforestambassador #prodibioambassadors #aquaflora #Skylight #aquascape #paweł_mielniczek_aquascaping #aquascaping #aquascaper #natureaquarium #hardscape #aquarium #akwarium #iwagumi #mountain