Projektowanie i zakładanie akwarium

Profesjonalne projektowanie i zakładanie akwarium

Profesjonalne projektowanie i wykonanie w Twoim domu, firmie lub biurze akwarium to główna nasza umiejętność. Nasze wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu, zakładaniu i serwisowaniu akwariów dekoracyjnych sprawia, jesteśmy firmą najczęściej wybieraną do realizacji dużych i prestiżowych projektów akwariów naturalnych i roślinnych. . Dokładamy wszelkich starań przy doborze wysokiej jakości komponentów, charakteryzujących się doskonałym designem .

 

projekt i zakładanie akwarium

 

6

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy sprawimy by akwarium w Twoim biurze, domu stało się pięknym i dekoracyjnym meblem. Dopilnujemy by założone przez nas akwarium było idealnie dopasowane pod Twoje gusta.

Naszą domeną jest nowoczesny wygląd w połączeniu z naturalnym klimatem podwodnego świata.  Nasze realizacje znajdują uznanie na arenie międzynarodowej.

Na wykonanie akwarium składa się kilka etapów :

       1.Projekt akwarium

Podstawą każdego projektu jest określenie potrzeb klienta. Dzięki spotkaniu w miejscu gdzie stanie akwarium, proponuję różne rozwiązania techniczne . Klient na podstawie zdjęć wytycza wizualnie swoje oczekiwania związane z aranżacją akwarium . Po spotkaniu przygotowuję kilka alternatywnych ofert cenowych

 

zakładanie akwarium 120x50x50 1

 

zakładanie akwarium 120x50x50 dzień 80

       2.Przygotowanie do projektu

To etap w którym przede wszystkim kompletujemy wszystkie elementy zestawu takie jak akwarium, szafka lub stelaż, oświetlenie , technika filtracyjna i Co2 , oraz dekoracje niezbędne do stworzenia aranżacji . Jeżeli jest taka potrzeba filtry uruchamiamy na naszych zbiornikach i zaszczepiamy je florą bakteryjną .Takie działanie w znacznym stopniu zmniejsza ilość problemów jakie można napotkać przy starcie akwarium. Kolejnym działaniem jest przygotowanie korzeni i wstępne ich ułożenie , które tworzyć ma  hardscape całego projektu . Tydzień przed ustalonym terminem sprowadzamy rośliny z najlepszych hodowli na świecie.

        3. Zakładanie akwarium

To finalny etap w całym przedsięwzięciu . Po ustaleniu dogodnego terminy dla klienta dostarczamy na miejsce wszystkie komponenty niezbędne do założenia akwarium . Przy większych akwariach prace rozkładane są na dwa dni. W pierwszym skupiamy się na montażu szafki bądź stelażu , wypoziomowaniu akwarium , montażu oświetlenia i wykonaniu ewentualnych prac hydraulicznych . W drugim dniu układamy aranżację hardscape , obsadzamy zbiornik roślinami . Następnie montujemy system filtracji, technikę Co2 oraz inne urządzenia takie jak grzałki, czy komputery .

        4. Serwis

Każde akwarium wymaga stałej opieki . Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę serwisu polegająca na:

  • przycinaniu i nawożeniu roślin
  • czyszczenie szyb
  • kontrola urządzeń technicznych
  • konserwacji sprzętu
  • podmianie wody

Nasze realizacje jak również rozwiązanie które stosujemy , można zobaczyć w naszej Galerii lub an portalach społecznościowych Facebook oraz Instagram