Aquaforest Micro

AF Micro

O PRODUKCIE:

Wysoko skoncentrowany nawóz bazowy zawierający kompletny zestaw mikroelementów koniecznych do optymalnego rozwoju roślin akwariowych. Specjalnie opracowany skład preparatu dostarcza roślinom niezbędnych pierwiastków takich jak: miedź, mangan, żelazo, molibden, cynk, bor. Systematyczne dozowanie AF Micro pozwala dostarczyć odpowiednich ilości biopierwiastków niezbędnych dla prawidłowego, zdrowego i bujnego wzrostu roślinności. Unikalna formuła preparatu zapewnia znaczne przyspieszenie wzrostu roślin, a także ich intensywne kolory. Mikroelementy uczestniczą w procesie tworzenia chlorofilu, biosyntezie białek oraz w wielu przemianach biochemicznych. Niedobory objawiają się zakłóceniem procesu fotosyntezy, chlorozą i deformacją liści, ponadto przyczyniają się do zahamowania wzrostu i rozwoju. Aquaforest Mikro to doskonale przyswajalna kompozycja biodostępnych pierwiastków, gwarantująca zdrowy wygląd roślin akwariowych. AF Micro sprawdzi się szczególnie dobrze w mocno obsadzonych zbiornikach roślinnych.


SPOSÓB UŻYCIA:

8 kropel dziennie lub 4 ml AF Micro na 100 l wody raz w tygodniu. Zaleca się równoległe stosowanie z AF Macro, AF Carbon Boost lub AF PO4 Boost i AF N Boost. Nie należy prowadzić równoległej suplementacji innymi preparatami zawierającymi mikroelementy ze względu na ryzyko przenawożenia roślin. Adsorbenty takie jak zeolit i/lub węgiel mogą zmniejszać skuteczność preparatu.

 

1 ml w 10 l wody podnosi poziomy:

Mo Molibdenu 0,0012 mg/l (ppm)
Ni Niklu 0,00021 mg/l (ppm)
Mn Manganu 0,25 mg/l (ppm)
Co Kobaltu 0,0003 mg/l (ppm)
Fe Żelaza 0,38 mg/l (ppm)
Zn Cynku 0,037 mg/l (ppm)
Mg Magnezu 1,2 mg/l (ppm)
Ca Wapnia 0,45 mg/l (ppm)
K Potasu 8,16 mg/l (ppm)
B Boru 0,021 mg/l (ppm)
Sr Strontu 0,02 mg/l (ppm)
Br Bromu 0,004 mg/l (ppm)
Ti Tytanu 0,00345 mg/l (ppm)
Cu Miedzi 0,005 mg/l (ppm)

Co wyróżnia  produkty Aquaforest ?

Wszystkie produkty Aquaforest są tworzone z wyselekcjonowanych komponentów. Firma dokłada wszelkich starań aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz czystości, dlatego też wszystkie składniki są badane laboratoryjnie na każdym etapie produkcji. Najlepsi specjaliści przeprowadzają badania z wykorzystaniem technologii ICP dlatego do klienta trafia najwyższej jakości produkt. Firma jest dumna z tego, że wszystko tworzymy w Polsce, w Unii Europejskiej. Klienci mogą kontaktować się z AF na wielu platformach internetowych. Aquaforest stworzyło forum dyskusyjne skierowane do klientów, którzy szukają odpowiedzi na temat stosowania produktów Aquaforest w swoich akwariach. Żeby zawsze być do dyspozycji klientów stworzyli również grupę na portalu Facebook. Za jej pośrednictwem klienci mogą zadawać pytania na nurtujące ich tematy, prosić o porady i dzielić się doświadczeniami. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych produktów oraz wspieranie pasjonatów akwarystyki.

Oficjalna strona producenta :  https://aquaforest.eu

Related Entries