Twinstar
25
sty

TWINSTAR LIGHT III

Z przyjemnością informujemy że jako pierwsi w POLSCE 😍🤩oferujemy NAJNOWSZE oświetlenie TWINSTAR LIGHT III S-LINE . marki Twinstar EU‼️Nowy design, nowe spectrum świecenia oraz jasność. Wszystko to w najnowszych modelach z serii III .Pełną ofertę marki TWINSTAR znajdziecie w naszym sklepie https://aquascapers.pl/

TWINSTAR LIGHT III

TWINSTAR LIGHT III

Seria Twinstar S-LINE to nowy i najpotężniejszy model firmy Twinstar, idealny do wodnych krajobrazów wymagających dużego natężenia światła. Te lampy LED zawierają diody RGB i są wyposażone w regulowane metalowe nóżki (typ SA).

TWINSTAR LIGHT III

Pełne spektrum oświetlenia LED o żywych i niepowtarzalnych kolorach. Lampy TWINSTAR były pierwszymi z technologią LED RGB, które zostały wprowadzone na rynek europejski. Szeroka gama kolorów sprawi, że Twoje akwarium będzie niesamowicie żywe z unikalnymi i intensywnymi kolorami . Tworząc całkowicie wyjątkowe doznania dla użytkownika.

TWINSTAR LIGHT III

Oferując pełne spektrum od 400 do 700 nm, rośliny mają warunki potrzebne do rozwoju i kwitnienia, a ryby do pokazania całego swojego blasku. Twinstar jest obecnie jedną z najlepszych marek oświetlenia akwariowego na świecie. LED w zupełnie nowym świetle.

NOWA linia TWINSTAR LIGHT III S-LINE . zwiększa współczynnik RGB LED dla żywych kolorów roślin i ryb. Nowe widmo pokazuje prawdziwe kolory.

Kontrolery do wszystkich tych typów dostępne są trzy kompatybilne ściemniacze:

  • ściemniacz ręczny ściemniacz z pilotem programowalny
  • ściemniacz WIFI z aplikacją z funkcją wschodu i zachodu słońca.
Twinstar S Line