AKWARIUM VIV PURE
28
sty

VIV PURE

VIV PURE- Jeszce bardziej przejrzyste, jeszcze bardziej transparentne!

Niektóre rozmiary akwariów zyskały jeszcze bardziej Transparentny wygląd, dzięki zastosowaniu szkła PURE.  Poniżej widać porównanie szkła VIV Ultraclear (po lewej stronie) i szkła VIV PURE (po prawej stronie). Różnica jest zauważalna gołym okiem.
VIV PURE

VIV PURE

Marka VIV produkuje akwaria z wysokiej jakości szkła , które teraz jest JESZCZE BARDZIEJ transparentne. W specjalnym procesie produkcji szkła VIV, obniżono zawartość żelaza, dzięki czemu pozbyto się zielonkawego zabarwienia. Taki kolor jest charakterystyczny dla zwykłego szkła (widocznego szczególnie przy grubych taflach). VIV PURE jest transparentne, bardziej przejrzyste i bezbarwne. Szkło lepiej przepuszcza światło co sprawia, że widok za szybą nie jest przekłamany, jest wyraźny. Naturalne barwy roślin, ryb, rafy koralowej i dekoracji są zachowane. Transparentne szkło PURE VIV znakomicie podnosi widoczność wnętrza akwarium prezentując jego piękno z większą przejrzystością. Jest to cecha niezwykle pożądana zwłaszcza przy fotografowaniu zbiornika.

VIV PURE
Akwaria VIV klejone są z dbałością o szczegóły, sylikon jest zbierany całkowicie, dzięki czemu na łączeniach szyb nie pozostaje sylikonowa fuga. Widoczne krawędzie akwarium szlifowane są trapezowo dając atrakcyjne wykończone. Szyby są równej wysokości i nie ma w akwariach przesunięć szyb względem siebie na narożnikach, co jest mocnym punktem zbiorników VIV.
VIV PURE

Przykładowe akwarium naszego autorstwa z wykorzystaniem szkła marki VIV

Zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziecie w nim całą ofertę marki VIV

https://aquascapers.pl