Aquaforest Macro
23
paź

AF MACRO

O PRODUKCIE:

Wysoko skoncentrowany nawóz bazowy zawierający makroelementy niezbędne dla intensywnego wzrostu roślin. AF Macro to precyzyjnie dobrana kompozycja zawierająca azot, fosfor i potas (NPK) z dodatkiem magnezu. Regularne stosowanie AF Macro zapewnia szybki i zdrowy wzrost roślin, a także gwarantuje ich intensywne i naturalne barwy. Doskonałe proporcje makroelementów zawartych w  AF Macro dostarczają roślinom wszystkich niezbędnych substancji odżywczych występujących w naturze. Makroelementy to podstawowe pierwiastki budulcowe, biorą udział w tworzeniu wielu struktur komórkowych, białek i enzymów, a ponadto pełnią rolę przenośników i akumulatorów energii oraz wchodzą w skład kwasów nukleinowych. Niedobór makroelementów powoduje zahamowanie wzrostu, osłabienie pędów oraz odbarwienie liści. AF Macro sprawdzi się szczególnie w zbiornikach roślinnych i obsadzonych małą ilością ryb.


SPOSÓB UŻYCIA:

5 ml AF Macro na 100 l wody dwa razy w tygodniu. Zaleca się równoległe stosowanie z AF Micro oraz AF Carbon Boost. Nie należy prowadzić równoległej suplementacji innymi preparatami zawierającymi makroelementy ze względu na ryzyko przenawożenia roślin oraz zakwitu glonów. Adsorbenty takie jak zeolit i/lub węgiel mogą zmniejszać skuteczność preparatu. W przypadku większego zapotrzebowania na którykolwiek z makroelementów można dodatkowo suplementować akwarium preparatami AF N Boost, AF PO4 i AF K Boost.

1 ml w 10 l wody podniesie poziomy:

N Azotu 7,0 mg/l (ppm)
P Fosforu 0,3 mg/l (ppm)
K Potasu7,00 mg/l (ppm)
Mg Magnezu 0,9 mg/l (ppm)
Ca Wapnia 0,2 mg/l (ppm)

Co wyróżnia  produkty Aquaforest ?

Wszystkie produkty Aquaforest są tworzone z wyselekcjonowanych komponentów. Firma dokłada wszelkich starań aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz czystości, dlatego też wszystkie składniki są badane laboratoryjnie na każdym etapie produkcji. Najlepsi specjaliści przeprowadzają badania z wykorzystaniem technologii ICP dlatego do klienta trafia najwyższej jakości produkt. Firma jest dumna z tego, że wszystko tworzymy w Polsce, w Unii Europejskiej. Klienci mogą kontaktować się z AF na wielu platformach internetowych. Aquaforest stworzyło forum dyskusyjne skierowane do klientów, którzy szukają odpowiedzi na temat stosowania produktów Aquaforest w swoich akwariach. Żeby zawsze być do dyspozycji klientów stworzyli również grupę na portalu Facebook. Za jej pośrednictwem klienci mogą zadawać pytania na nurtujące ich tematy, prosić o porady i dzielić się doświadczeniami. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych produktów oraz wspieranie pasjonatów akwarystyki.

Oficjalna strona producenta :  https://aquaforest.eu

Related Entries