Rotala Maflora

Rotala Maflora

Rynek podłoży akwarystycznych od dłuższego czasu był bardzo stabilny. Numer jeden polskiej sceny akwarystycznej to Ichiban Darksoil . Podłoże które uznanie uzyskało nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Dziś na rynek wkracza nowy gracz ..to podłoże ROTALA Maflora . Czy podbije serca akwarystów ? Czas pokaże . Wkrótce pokażemy akwaria na bazie tego podłoża . O ofekcie będziecie mogli przekonać się sami.

https://aquascapers.pl/pl/searchquery/Rotala+Maflora/1/phot/5?url=Rotala,Maflora

W kilku słowach

ROTALA Maflora to seria naturalnych podłoży do akwarium wykonanych z gleby bogatej w składniki mineralne i organiczne. Seria podłoży aktywnych Maflora została stworzona, opatentowana i wyprodukowana na specjalne zamówienie w Japonii, kraju który jest kolebką akwarystyki w stylu nature oraz aquascapingu.

Zainspirowana sztuką dalekiego wschodu postanowiłam wypuścić na rynek markę własną pod nazwą ROTALA. Odpowiednio dobrane podłoże jest bowiem jednym z najważniejszych czynników generujących powodzenie w uprawie roślin wodnych.

Rotala Maflora

System podłoży ROTALA Maflora® bazuje na koncepcji podłoża jako fundamentu dla zdrowego akwarium z roślinami. Zgodnie z testami rośliny akwariowe są w stanie odżywiać się pozyskując składniki w znacznej mierze z podłoża. Świadczy o tym wiele badań i testów jakie przeprowadziliśmy. Odpowiedni dobór podłoża jest czynnikiem determinującym zdrowy wzrost roślin.

więcej o podłożu możecie przeczytać w naszej encyklopedii :

Rotala Maflora


RELATED POSTS