jebao doser 34 dozownik plynow wifi
16
lis

Jebao Doser 3.4 WiFi

Akwarium dla większości ludzi kojarzy się z obowiązkami i ciągłymi pracami serwisowymi . My w swoich projektach wykorzystuje sprzęt pozwalający na zminimalizowanie tych czynności . Dzięki zastosowaniu różnych komputerów nasze akwaria są przyjemnym dodatkiem a nie dodatkowym obowiązkiem .

Jebao Doser 3.4 – Przedstawiamy najnowszy automatyczny dozownik nawozów sterowany poprzez Wi – FI za pomocą aplikacji IOS / Android

https://aquascapers.pl/pl/searchquery/Jebao+Doser+3.4+WiFi/1/phot/5?url=Jebao,Doser,3.4,WiFi

Jebao Doser 3.4 WiFi

Jebao Doser 3.4 WiFi

Jebao Doser 3.4 bo o nim mowa to precyzyjny, automatyczny dozownik nawozów, skonstruowany specjalnie pod kątem potrzeb akwarystycznych. Dzięki temu urządzeniu można w łatwy i wygodny sposób rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium bez potrzeby ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. Szerokie spektrum dostępnych ustawień pozwala na dopasowanie pracy Doser 3.4 do każdego zbiornika.

Co potrafi aplikacja? (IOS / Android)


Aplikacja umożliwia nieograniczone sterowanie pompami dozownika. Każda z pomp programowana jest osobno, a dodatkowo może być uruchomiona poza programem na życzenie użytkownika. Istnieje możliwość zaprogramowania od 1 do 24 dawek dziennie gdzie godzina poszczególnej dawki jest ustalana z precyzją do 1 minuty. Poszczególna dawka może być za każdym razem inna z dokładnością do 1ml. 

Jebao Doser 3.4 WiFi


Przykład zaprogramowania:
Godzina 05:34 dawka 2ml, godzina 6:02 dawka 4ml, godzina 6:22 dawka 1ml, godzina 7:00 dawka 10ml, godzina 9:44 dawka 2ml itd.

Oprócz sporej możliwości zaprogramowania każdej dawki w ciągu jednego dnia Apka ma możliwość ustalenia dawkowania w interwałach z dokładnością do 1 dnia. Czyli np co drugi dzień, co trzy dni, siedem dni lub raz w miesiącu. 

Co potrafi Doser 3.4?


Pompa jest w stanie podać do 50ml/min i nie posiada niemalże żadnych ograniczeń ssania czy pompowania. Poszczególne pompy mogą być uruchomione ręcznie poprzez przyciski umieszczone na obudowie.

Dozownik jest o ponad połowę mniejszy od wcześniejszych konstrukcji oraz posiada otwory montażowe. Dzięki temu, można go łatwo umieścić np w szafce pod akwarium

Po co mi dozownik?


Jest to rozwiązanie idealne dla każdego akwarysty, pozwalające zsynchronizować ze sobą kolejne porcje płynów. Ze względu na swoje uniwersalny charakter Doser 3.4 może pracować z nawozami słodkowodnymi takimi jak np: NO3, PO4, Fe, Węgiel w Płynie i inne; solami dla zbiorników słonowodnych jak bufory Mg, Ca, Kh i inne. Dzięki możliwości podawania płynnych pokarmów urządzenie to można również wykorzystać jako automatyczny karmnik dla korali lub narybku. Może podawać płynne absorbenty i uzdatniacze takie jak PH Minus, KH/GH Plus i inne.

Jebao Doser


Dane techniczne:
– wymiary: 22.5 x 8 x 6cm
– liczba pomp: 4
– dokładność dawki do 1ml
– dokładność programowania do 1 minuty
– pobór prądu maksymalny 6W