Rotala Maflora
16
lis

Rotala Maflora

ROTALA Maflora

Podłoże akwariowe Rotala Maflora

ROTALA Maflora to seria naturalnych podłoży do akwarium wykonanych z gleby bogatej w składniki mineralne i organiczne. Seria podłoży aktywnych Maflora została stworzona, opatentowana i wyprodukowana na specjalne zamówienie w Japonii, kraju który jest kolebką akwarystyki w stylu nature oraz aquascapingu.

Zainspirowana sztuką dalekiego wschodu postanowiłam wypuścić na rynek markę własną pod nazwą ROTALA. Odpowiednio dobrane podłoże jest bowiem jednym z najważniejszych czynników generujących powodzenie w uprawie roślin wodnych.

System podłoży ROTALA Maflora® bazuje na koncepcji podłoża jako fundamentu dla zdrowego akwarium z roślinami. Zgodnie z testami rośliny akwariowe są w stanie odżywiać się pozyskując składniki w znacznej mierze z podłoża. Świadczy o tym wiele badań i testów jakie przeprowadziliśmy. Odpowiedni dobór podłoża jest czynnikiem determinującym zdrowy wzrost roślin.

W ofercie ROTALA znalazły się 2 podłoża o dwóch rożnych zastosowaniach tj. Maflora® Light i Maflora® Intense. Podłoża mogą być używane osobno lub razem w celu budowania dowolnego typu podłoża dla indywidualnego akwarium. Za pomocą podłoży ROTALA Maflora® można budować fundament dla każdego akwarium z roślinami i nie tylko.

Zbilansowana formuła, odpowiednio zróżnicowana granulacja oraz optymalnie dopasowana twardość granulek podłoży ROTALA Maflora zapewni zdrowy wzrost roślin akwariowych (nawet tych trudnych w uprawie gatunków).

Europejski design:

Dodatkowym atutem podłoży jest ich design, ciekawie zaprojektowane opakowanie, dostosowane do rynku europejskiego. Przejrzysty front worka przyciąga wzrok a w jego dolnej przezroczystej części można zobaczyć podłoże. Istotne informacje i instrukcja stosowania w języku polskim ujęte są w czytelny sposób na odwrocie . Dodatkowo przetłumaczone są profesjonalnie na kilka innych języków (angielski, czeski, francuski). Każde opakowanie posiada kod kreskowy oraz europejski kod EAN co ułatwi sprzedaż wielu sklepom.

Podłoże Maflora to nowa formuła ale sprawdzona jakość i technologia produkcji, dlatego porównywać ją można wyłącznie do produktów o światowej renomie.

Podłoża Maflora pakowane są w mocne worki o pojemności 3L (około 3kg) oraz 10L (około 10kg) co znacznie ułatwia wysyłkę i transport. W jeden karton wchodzi bowiem 8szt. podłoża 3-litrowego lub 3szt. podłoża 10-litrowego.