NuniQ Wide LED
NuniQ Wide LED – nowoczesne oświetlenie

NuniQ Wide LED to oświetlenie stworzone w oparciu o SZEROKOKĄTNE diody LED typu WRGB (z angielskiego W-white/biały, R-red/czerwony, G-green/zielony, B-blue/niebieski) oraz o zoptymalizowane wymiary aluminiowego korpus belki. 

Belka ma grubość zaledwie 17mm a jej szerokość aż 19cm! i została tak dobrana aby oświetlić zbiornik na całej jego szerokość.

NuniQ Wide LED

NuniQ Wide LED

Zoptymalizowanie szerokości korpusu oraz zastosowanie szerokokątnych diod LED daje przewagę oświetleniu NuniQ na rynku akwarystycznym – dzięki NuniQ oświetlisz każdy z popularnych rozmiarów zbiorników dostępnych na rynku na całej jego szerokości!

Dzięki temu rośliny posadzone zarówno z przodu jak i z tyłu akwarium dostaną tyle samo światła co te rosnące na środku. Dla przykładu oświetlenie Chichiros RGB60 ma szerokość 11cm a TWINSTAR 600E 11,7cm, NuniQ jest zatem o ponad 7cm szerszy i zapewni bujny wzrost roślin w całym Twoim akwarium bez konieczności montażu dwóch lub trzech belek LED obok siebie. 

W parze ze zwiększoną szerokością oświetlenia idzie zużycie większej ilości materiałów niezbędnych do produkcji (więcej diod, więcej aluminium) co przekłada się na cenę finalną produktu. 

Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że kupujemy jedną belkę do jednego akwarium a nie dwie lub trzy innych producentów można powiedzieć, że NiuniQ to mądry i ekonomiczny wybór, który docenią wszyscy użytkownicy tego innowacyjnego oświetlenia a proponowane ceny detaliczne są przystępne i dostosowane do rynku polskiego.

Oświetlenie NuniQ Wide LED jest przyjazne dla środowiska, energooszczędne, oferuje szeroką gamę długości fal 400-700nm i pełne spektrum światła. NuniQ  posiada wbudowaną płytkę PCB z szerokokątnymi diodami LED (aż 120stopni !) typu WRGB, charakteryzujące się  długą żywotność (aż 30000h !). Szerokokątne diody i zoptymalizowana szerokość korpusu (aż 19cm !) zapewniają przenikanie światła do wszystkich zakątków akwarium w takim samym stopniu co pomaga w procesie fotosyntezy i pozwoli na wzrost wszystkich roślin w zbiorniku w podobnym tempie. 

Belka oświetleniowa NuniQ posiada wbudowany włącznik/ wyłącznik. 
Płyta zabezpieczająca diody wykonana jest z wysokiej jakości szkła akrylowego, które płynnie rozprasza światło.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE DLA OŚWIETLENIA NuniQ Wide LED:

-Estetyczny, smukły design, gładkie, zaokrąglone aluminiowe                 krawędzie korpusu wykonane przy użyciu specjalistycznej technologii cięcia i obróbki aluminium. 

– Aluminiowy korpus o grubości zaledwie 17mm ze specjalnie zaprojektowanym „ożeberkowaniem” które bardzo efektywnie pochłania i oddaje ciepło.

– Unikalny kolor korpusu aluminiowego Dark Titan nadaje mu wyjątkowy wygląd.

– Wysokiej jakości szyba akrylowa równomiernie rozprasza światło.

– Wbudowana integralna płytka PCB z szerokokątnymi diodami LED umożliwia równomierne przenikanie światła do każdego zakątka akwarium.

-Pełnopasmowe chipy LED RGB + W od wiodących światowych producentów: Nichia (Japonia), DKI (Taiwan), Lite-On (USA).

– Każdy chip LED jest kontrolowany przez rezystor o wysokiej rezystancji co wydłuża żywotność diod LED i sprawia, że diody świecą pełną mocą od razu po włączeniu.

– Szeroki zakres długości fal, który optymalizuje rozwój roślin akwariowych i umożliwia ich zdrowy wzrost oraz sprawia, że są pięknie wybarwione.

– Energooszczędność i przyjazność dla środowiska. 

– Długa żywotność diod LED.

– Wbudowany włącznik / wyłącznik.

– Wielofunkcyjność belki oświetleniowej, wersja P – podwieszana z uchwytami i linkami w komplecie, wersja S – stojąca z regulowanymi plastikowymi nogami, które pasują na akwaria o różnych długościach.

– Stabilny, smukły Stelaż aluminiowy, w kolorze matowego aluminium dostępny osobno w czterech długościach pasujący na akwaria 45, 60, 90 i 120cm długości. 

Oświetlenie NuniQ Wide LED od firmy GAON jest dostępne w trzech rozmiarach: 40, 60 i 90, oraz dwóch typach: S-stojący, P-podwieszany.

S – wersja stojąca z regulowanymi plastikowymi nogami, które pasują na akwaria o różnych długościach.
P – wersja podwieszana z uchwytami i linkami w komplecie. Możliwość dokupienia stelaża.

W tabelach poniżej znajdują się wszelkie istotne informacje