Maxspect RSX-F

Przyszła pora na nowość w oświetleniu słodkowodnym od firmy Maxspect . Prezentujemy Państwu Maxspect RSX-F (Razor X Freshwater)

Maxspect RSX-F

Maxspect RSX-F

Nowy system oświetleniowy RSX poprawia imponującą technologię LED zapoczątkowaną przez Maxspect w serii R420r. W przeciwieństwie do klastrów LED zastosowanych w R420r, które zawierały tylko 13 diod, klastry RSX zawierają 20 diod, co czyni jednostkę znacznie bardziej wydajną i wszechstronną niż jej poprzednik.

https://aquascapers.pl/pl/searchquery/Maxspect+RSX-F/1/phot/5?url=Maxspect,RSX-F

Maxspect RSX-F

Dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii, wysokiej jakości klastry LED są standardowo wyposażone w soczewki akrylowe Mitsubishi i odbłyśniki wykonane w technologii nano-blend, aby zapewnić doskonałą czystość i mieszankę światła.

Maxspect RSX-F

RSX podwaja kontrolę dostarczoną przez R420r; urządzenie ma cztery kanały sterowane ręcznie, za pośrednictwem wbudowanego kontrolera i wyświetlacza lub bezprzewodowo za pośrednictwem aplikacji Syna-G i kontrolera ICV 6 (sprzedawane osobno).

Maxspect RSX-F
Maxspect RSX-F

Kontynuując w miejscu, w którym zakończył się Maxspect R420r, RSX łączy elegancki, aerodynamiczny styl z konstrukcją, która umożliwia bierne chłodzenie urządzenia.

Maxspect RSX-F
Maxspect RSX-F

Uderzające jednoczęściowy korpus, wykonany z aluminium 3036 architektonicznego, ma zaledwie 2,8 mm grubości na krawędziach, dzięki czemu jednostka ma opływowy wygląd nad każdym akwarium. RSX, podobnie jak jego poprzednik, może być zamontowany na zbiorniku za pomocą nóg lub zawieszony nad akwarium za pomocą zestawu linek.

Maxspect RSX-F
Maxspect RSX-F


SYNA-G

Nowa aplikacja Syna-G sprawia, że kontrolowanie produktów Maxspect za pośrednictwem kontrolera ICV6 (sprzedawanego osobno) jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. RSX jest w pełni kompatybilny z aplikacją Syna-G.

Maxspect RSX-F
Maxspect RSX-F

Stwórz własne programy lub pozwól aplikacji automatycznie zaprogramować lampę z nowym, łatwym trybem konfiguracji.

Specyfikacja

Pomiary PAR RSX

Widmo

Wszystkie kanały