CHIHIROS DOCTOR 3in1 bluetooth


Jonizator New Doctor 3in1 Bluetooth Edition.

Nowy jonizator CHIHIROS New DOCTOR 3in1 bluetooth edition ogranicza i hamuje wzrost glonów, wspiera wzrost roślin wodnych, chroni zdrowie ryb i krewetek, eliminuje patogenne bakterie, zapobiega chorobom.
Może być stosowany w akwarium roślinnym z rybami i krewetkami.

https://aquascapers.pl/pl/searchquery/CHIHIROS+DOCTOR/1/phot/5?url=CHIHIROS,DOCTOR

CHIHIROS DOCTOR

CHIHIROS DOCTOR

To co odróżnia jonizator New DOCTOR 3in1 BLUETOOTH EDITION od poprzedniej wersji New DOCTOR 3in1 to sposób w jaki możemy kontrolować jonizację w naszym zbiorniku. Urządzenie kontrolowane jest przy pomocy prostej w użyciu, darmowej aplikacji MAGIC CHIHIROS na smartfonie, którą można znaleźć w sklepie Google play (w przypadku systemu android) lub w App Store (w przypadku systemu iOS).

CHIHIROS DOCTOR

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji MAGIC CHIHIROS należy wybrać opcję „NEW DOCTOR„, następnie upewnić się czy funkcja Bluetooth w smartfonie jest aktywna oraz czy kontroler Doctor IC jest włączony.

  Gdy urządzenia będą ze sobą połączone trzeba wybrać jedną z opcji (rośliny, ryby lub krewetki) oraz poprawnie ustawić parametry zbiornika (TDS i litraż) po czym wcisnąć przycisk „Power On” żeby włączyć.

Aplikacja dobierze najodpowiedniejszy tryb pracy jonizatora pod podane parametry zbiornika. 

Właściwości Chihiros Doctor 3in1:

a) Zapobiega powstawaniu glonów i stymuluje rozwój roślin: Hamuje rozwój fitoplanktonu (zielonej wody). Zwiększa absorpcję mikroelementów, dzięki czemu przyspiesza wzrost roślin. Stymuluje procesy fotosyntezy, dzięki czemu stabilizuje ekosystem w zbiorniku.

b) Eliminuje bakterie chorobotwórcze w akwarium ze skorupiakami: automatycznie w przeciągu godziny eliminuje bakterie chorobotwórcze w wodzie poprzez bezpośrednią i pośrednią dezynfekcję, co znacznie poprawia współczynnik przeżywalności młodych krewetek.

c) Posiada silne zdolności sterylizujące wodę skutecznie obniżając poziom patogenów: bakterie Aeromonas „Aeromons hydrophila”, opryszczka, grzybica, niektóre formy bakteri z grupy coli i inne – wyniki przeprowadzonych testów to 99,9% skuteczności.

d) Współdziała z bakteriami filtracyjnymi, przez co jest całkowicie bezpieczny: nie wytwarza toksycznych związków, sprzyja rozwojowi pożytecznych bakterii aerobowych. W przeciwieństwie do sterylizatorów UV nie pracuje w trybie ciągłym, dzięki czemu przyspiesza regenerację i odbudowę bakterii filtracyjnych.

e) Posiada inteligentny system zarządzania cyklami pracy ALC: specjalnie opracowany algorytm kontroli i doboru właściwego poziomu sterylizacji oraz cyklu działania jonizatora (faza początkowa, środkowa i końcowa) zapewnia odpowiednie warunki w zbiorniku.

Jonizatory New DOCTOR 3in1 Bluetooth edition zapakowane są w eleganckie białe pudełka zamykane na magnesy. 
W zestawie znajduje się kontroler Doctor, reaktor, zasilacz, przezroczysta przyssawka oraz dwa rzepy do zamocowania kontrolera na szybie akwarium