lampa Nuniq M

NuniQ M


W ostatnim czasie na Polskim rynku zagościło najnowsze oświetlenie NuniQ M firmy Gaon .
Nuniq M to nowa elegancka, minimalistyczna seria oświetlenia LED typu WRGB dedykowana do akwarystyki słodkowodnej (WRGB oznacza, że oświetlenie bazuje na 4 kolorach diod z angielskiego: W-white/biały, R-red/czerwony, G-green/zielony, B-blue/niebieski). NuniQ M oferuje żywotne, szerokokątne diody LED, żywe pełne spektrum kolorów oraz wysoką zdolność fotosyntezy przy zachowaniu wysokiej jakości i niższej ceny!

NuniQ M zapewni doskonałe oświetlenie Twojego zbiornika. Połączenie wyrazistych kolorów diod WRGB daje nowe spojrzenie na niewidzialne do tej pory piękno akwarium umożliwia przy tym zdrowy, naturalny i bujny wzrost roślin akwariowych. Aluminiowy korpus belki w kolorze ciemnego tytanu o smukłej sylwetce ze specjalnym ożeberkowaniem zapewnia bardzo silne i efektywne pochłanianie ciepła, dzięki czemu akwarium nie nagrzewa się.

NuniQ M

Oświetlenie NuniQ M wyróżnia się estetycznym, smukłym wyglądem i łatwym montażem. Dostępna jest wersja stojąca na estetycznym akrylowym stelażu, który nadaje akwarium lekkości a dzięki ruchomym dystansom stelaż dopasowuje się do akwariów o różnych długościach), wersja stojąca może łatwo i szybko zmienić się w wersję podwieszaną ponieważ ma wbudowane otwory na uchwyty linek. Ponad NuniQ M cechuje się niską temperaturą pracy, dobrym zasilaczem, mniejszą ceną.

Cechy NuniQ M to:
– Estetyczny, smukły design, gładkie, zaokrąglone aluminiowe krawędzie korpusu wykonane przy użyciu specjalistycznej technologii cięcia i obróbki aluminium.

– Aluminiowy korpus o grubości zaledwie 13mm i szerokości 13,5cm ze specjalnie zaprojektowanym „ożeberkowaniem”, które bardzo efektywnie pochłania i oddaje ciepło.   

– Unikalny kolor korpusu aluminiowego Silver nadaje mu wyjątkowy wygląd. 

– Wysokiej jakości szyba akrylowa równomiernie rozprasza światło.   

– Wbudowana integralna płytka PCB z szerokokątnymi diodami LED umożliwia równomierne przenikanie światła do każdego zakątka akwarium.   

– Pełnopasmowe chipy LED RGB + W od wiodących światowych producentów: Nichia (Japonia), DKI (Taiwan), Lite-On (USA).   

– Każdy chip LED jest kontrolowany przez rezystor o wysokiej rezystancji co wydłuża żywotność diod LED i sprawia, że diody świecą pełną mocą od razu po włączeniu.   

– Szeroki zakres długości fal, który optymalizuje rozwój roślin akwariowych i umożliwia ich zdrowy wzrost oraz sprawia, że są pięknie wybarwione.    

– Energooszczędność i przyjazność dla środowiska. 

– Długa żywotność diod LED. 

-Kontroler manualny natężenia światła w komplecie.   

– Wielofunkcyjność belki oświetleniowej, wersja stojąca z regulowanym AKRYLOWYM stelażem, który pasuje na akwaria o różnych długościach, wersja stojąca może łatwo i szybko zmienić się w wersję podwieszaną ponieważ ma wbudowane otwory na uchwyty linek.  
 
– Stabilny, smukły Stelaż aluminiowy, w kolorze matowego aluminium dostępny osobno w czterech długościach pasujący na akwaria 45, 60, 90 i 120cm długości.

– Doskonałość projektu, która zmieni Twoją wyobraźnię.   

NuniQ M60 – Belka oświetleniowa LED – Prezentacja

NuniQ M60 – Stelaż Aluminiowy – Wersja PodwieszanaRELATED POSTS