Aquascapers party Interzoo 2018
16
sty

AQUASCAPERS PARTY

Aquascapers party to impreza na której spotykają się najwięksi aquascaperzy na świecie . Odbywa się ona co dwa lata na odbywających się targach zoologicznych Interzoo w Niemieckim mieście Norymberga .
Interzoo, to największe na świecie targi artykułów dla zwierząt domowych. Goście mogą zobaczyć pełny przegląd rynku najnowszych produktów i rozwiązań dla profesjonalistów jaki i amatorów  zwierząt domowych.

 

AQUASCAPERS
Oficjalny plakat targów Interzoo 2018

 

Aquascapers Party to spotkanie światowej sławy aquascaper’ów . Interzoo to znaczący punkt w harmonogramie międzynarodowych targów branży zoologicznej. Z roku na rok obserwuje się rosnący udział polskich wystawców . Na powierzchni 115000 mmożna było zapoznać się z ofertą 1800 producentów i dystrybutorów z różnych krajów, w tym 60 firm z Polski.  Udział w międzynarodowych targach to przede wszystkim możliwość śledzenia najnowszych trendów i zaprezentowania produktów na światowej scenie zoologicznej. Od ponad 6 lat mam przyjemność zakładać akwaria na tej prestiżowej imprezie.

To było kilka intensywnych dni, podczas których z dumą  reprezentowałem Polską akwarystykę naturalną i typowy aquascaping . Tu możecie zobaczyć akwaria które zaprezentowałem podczas imprezy.

 

https://akwarium-dekoracyjne.pl/portfolio/akwarium-iwagumi-120x40x55/

 

https://akwarium-dekoracyjne.pl/portfolio/akwarium-80x40x50/

Zwieńczeniem tego wydarzenia jest od lat już organizowane spotkanie najlepszych na świecie aquascaper’ów czyli Aquascapers Party . Po raz kolejny już miałem przyjemność spędzić mile czas z przyjaciółmi z całego świata. Wyróżnieniem dla mnie był fakt że zostałem zaproszony jako jedyny Polak .

Cała impreza odbyła się tym razem na stoisku firmy Aquaflora .

 

Aquascapers party Interzoo 2 e1547624202320 Aquascapers party Interzoo 2018 aquascape team e1547624188539

Do zobaczenia na kolejnych edycjach Aquascapers Party !!