Prodibio Aquagrowth

Prodibio Aquagrowth Soil

Prodibio AquaGrowth Soil to profesjonalne podłoże do akwarium roślinnego. Ułatwia uprawę i stymuluje rozwój roślin akwariowych.

Skład Prodibio AQUAGROWTH Soil został dobrany spośród wielu mieszanek mineralnych. Jej zbilansowana formuła zapewnia roślinom zdrowy wzrost i silne korzenie. Podłoże jest gotowe do użycie i nie wymaga płukania. Obróbka w wysokiej temperaturze ok. 1200 stopni, nadaje podłożu specyficzne właściwości fizyczne oraz usuwa z niego pasożyty, które mogłyby zanieczyścić wodę. Granulki o wielkości 1-3mm, mają wystarczającą gęstość, aby nie zmieniać się w proszek, a przy tym umożliwiają prawidłowy wzrost korzeni roślin.

 

Podłoże nie wymaga stosowania dodatkowych, kosztownych podłoży podżwirowych oraz podłoży pod ukorzenianie się, stanowi doskonałą mieszankę stabilizującą parametry, wchłaniającą nadwyżki makro i mikroelementów oraz przyśpieszającą prawidłowe ukorzenianie się roślin.

Wysoka temperatura obróbki (około 1200°C) nadaje podłożu fizycznych właściwości i uwalnia od pasożytów, które mogłyby zanieczyścić akwarium. Prodibio AquaGrowth jest wystarczająco porowate aby pozwolić bakteriom nitrifikującym właściwie zasiedlić podłoże i polepszyć jakość wody. Wszystkie granulki AquaGrowth są wystarczająco zbite .Dzięki temu nie rozdrabniają się i nie kruszą. Frakcja granulatu wynosi od 1 do 3 mm. Podłoże AquaGrowth jest testowane przez niezależne laboratorium (mikrobiologiczne, chemiczne i radioaktywne testy).
Prodibio AquaGrowth podłoże

 

 

Jak stosować  Prodibio AquaGrowth Soil?

Opakowanie zawiera 9 litrów/ 9 kg podłoża odpowiadających grubości 5-6 cm w 60 litrowym akwarium
Oblcz: 150g podłoża na litr pojemności akwarium
Podłoże nie wymaga płukania.

Celem prawidłowego startu biologicznego akwarium nalej 1 cm wody do pustego akwarium, wlej wszystkie 6 fiolek Prodibio BacterKit i zasyp tak przygotowaną pożywkę i porcję bakterii podłożem .

W zestawie : 

Opakowanie: 9l  podłoża

Zestaw bakterii Prodibio BacterKit

https://www.prodibio.com

Related Entries