Aquaforest Zeolith

AF Zeolith

O PRODUKCIE:

AF Zeolith to najwyższej jakości mieszanka starannie dobranych zeolitów. Skutecznie pochłania amoniak i jony amonowe. Dzięki swoim unikalnym właściwościom wiąże fenole i metale ciężkie oraz znacznie poprawia klarowność wody. Pochłania i wiąże zanieczyszczenia chemiczne tworząc idealne środowisko dla mieszkańców akwarium.


SPOSÓB UŻYCIA:

Potrzebną ilość AF Zeolith umieścić w koszu filtra. Zalecamy wymianę medium co 6 tygodni. Wydajność: 500 ml/100 litrów. Ze względu na wysokie zdolności adsorpcyjne preparatu AF Zeolith zalecamy jego ostrożne stosowanie i regularną obserwację akwarium. Zbyt duża ilość zeolitów może spowodować wyjałowienie wody z pierwiastków odżywczych, co z kolei może się wiązać ze zwiększonym zapotrzebowaniem roślin na nawozy.

Co wyróżnia  produkty Aquaforest ?

Wszystkie produkty Aquaforest są tworzone z wyselekcjonowanych komponentów. Firma dokłada wszelkich starań aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz czystości, dlatego też wszystkie składniki są badane laboratoryjnie na każdym etapie produkcji. Najlepsi specjaliści przeprowadzają badania z wykorzystaniem technologii ICP dlatego do klienta trafia najwyższej jakości produkt. Firma jest dumna z tego, że wszystko tworzymy w Polsce, w Unii Europejskiej. Klienci mogą kontaktować się z AF na wielu platformach internetowych. Aquaforest stworzyło forum dyskusyjne skierowane do klientów, którzy szukają odpowiedzi na temat stosowania produktów Aquaforest w swoich akwariach. Żeby zawsze być do dyspozycji klientów stworzyli również grupę na portalu Facebook. Za jej pośrednictwem klienci mogą zadawać pytania na nurtujące ich tematy, prosić o porady i dzielić się doświadczeniami. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych produktów oraz wspieranie pasjonatów akwarystyki.

Oficjalna strona producenta :  https://aquaforest.eu

Related Entries