Aquaforest PO4 Boost

AF PO4 Boost

O PRODUKCIE:

Profesjonalny suplement łatwo przyswajalnego fosforu przeznaczony dla roślin akwariowych. Fosfor wchodzi w skład fosfolipidów i kwasów nukleinowych oraz odgrywa kluczową rolę w procesach energetycznych komórki. W silnie oświetlonych, nawożonych CO2 akwariach znacznie zwiększa się zapotrzebowanie na fosfor. Regularne stosowanie AF PO4 Boost pozwala na uniknięcie niedoborów, które powodują zahamowanie wzrostu roślin, brązowienie i zamieranie końcówek liści. Suplementacja AF PO4 Boost pozwala uzupełnić niedobór tego cennego makroelementu w wodzie i procentuje w postaci zdrowego i bujnego rozwoju liści w późniejszej fazie wzrostu. Odpowiedni poziom fosforanów w akwarium roślinnym powinien wynosić 0,5-1,5 mg/l.


SPOSÓB UŻYCIA:

10 ml AF PO4 Boost rozpuszczony w 100 l wody podnosi poziom fosforanów o 0,4 mg/l. Zaleca się równoległe stosowanie z produktami AF Micro, AF N Boost i AF K Boost. Adsorbenty takie jak zeolit i/lub węgiel mogą zmniejszać skuteczność preparatu. Należy kontrolować poziom fosforanów. Jego nadmiar może spowodować rozwój glonów, zwłaszcza krasnorostów. Produkt przeznaczony wyłącznie do akwarystyki. Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu, poza zasięgiem dzieci.

1 w 10 l wody podniesie poziomy:

PO4 Fosforanów 0,4 mg/l (ppm)
K Potasu 0,72 mg/l (ppm)
Mg Magnezu 0,9 mg/l (ppm)

Co wyróżnia  produkty Aquaforest ?

Wszystkie produkty Aquaforest są tworzone z wyselekcjonowanych komponentów. Firma dokłada wszelkich starań aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz czystości, dlatego też wszystkie składniki są badane laboratoryjnie na każdym etapie produkcji. Najlepsi specjaliści przeprowadzają badania z wykorzystaniem technologii ICP dlatego do klienta trafia najwyższej jakości produkt. Firma jest dumna z tego, że wszystko tworzymy w Polsce, w Unii Europejskiej. Klienci mogą kontaktować się z AF na wielu platformach internetowych. Aquaforest stworzyło forum dyskusyjne skierowane do klientów, którzy szukają odpowiedzi na temat stosowania produktów Aquaforest w swoich akwariach. Żeby zawsze być do dyspozycji klientów stworzyli również grupę na portalu Facebook. Za jej pośrednictwem klienci mogą zadawać pytania na nurtujące ich tematy, prosić o porady i dzielić się doświadczeniami. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych produktów oraz wspieranie pasjonatów akwarystyki.

Oficjalna strona producenta :  https://aquaforest.eu

Related Entries