Aquaforest Mineral Salt

AF Mineral Salt

O PRODUKCIE:

Sól do mineralizowania wody RO. Wzbogaca wodę w minerały niezbędne roślinom i mieszkańcom akwarium. AF Mineral Salt szybko się rozpuszcza i jest łatwa w użyciu. Nadaje się do mineralizowania wody RO, dejonizowanej i destylowanej. Stymuluje szybszą regenerację roślin po przesadzeniu, przycince oraz zmianie parametrów wody wskutek jej podmiany. Zawiera wszystkie substancje mineralne potrzebne do hodowli ryb i krewetek słodkowodnych oraz roślin. AF Mineral Salt pomaga uniknąć chorób wywołanych zbyt niską zawartością jonów mineralnych w wodzie, chroni ryby przed stresem i wstrząsem osmotycznym. Kompozycja nie zawiera sodu, który mógłby spowodować zatrzymanie zdrowego rozwoju flory. 10 g Mineral Salt w 100 litrach wody podnosi poziomy GH: 3 KH: 2 K: 6 mg/l Ca: 6,5 mg/l Mg: 4,1 mg/l Mn: 1,16 µg/l


SPOSÓB UŻYCIA:

Dozować do wody przygotowanej do podmiany. Przy hodowli roślin stosuje się 10 g/100 l wody RO, w hodowli dyskowców 8 g/100 l wody RO.

Co wyróżnia  produkty Aquaforest ?

Wszystkie produkty Aquaforest są tworzone z wyselekcjonowanych komponentów. Firma dokłada wszelkich starań aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz czystości, dlatego też wszystkie składniki są badane laboratoryjnie na każdym etapie produkcji. Najlepsi specjaliści przeprowadzają badania z wykorzystaniem technologii ICP dlatego do klienta trafia najwyższej jakości produkt. Firma jest dumna z tego, że wszystko tworzymy w Polsce, w Unii Europejskiej. Klienci mogą kontaktować się z AF na wielu platformach internetowych. Aquaforest stworzyło forum dyskusyjne skierowane do klientów, którzy szukają odpowiedzi na temat stosowania produktów Aquaforest w swoich akwariach. Żeby zawsze być do dyspozycji klientów stworzyli również grupę na portalu Facebook. Za jej pośrednictwem klienci mogą zadawać pytania na nurtujące ich tematy, prosić o porady i dzielić się doświadczeniami. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych produktów oraz wspieranie pasjonatów akwarystyki.

Oficjalna strona producenta :  https://aquaforest.eu

Related Entries