Aquaforest Purify
23
paź

AF Purify

O PRODUKCIE:

Profesjonalny preparat ogólnego stosowania do akwariów słodkowodnych. AF Purify ma szczególne zastosowanie w zbiornikach, które zmagają się z problemem ospy rybiej. Środek można stosować także w trakcie rekonwalescencji w przebiegu pleśniawek. Zawiera składniki specjalnego przeznaczenia pomocne w pielęgnowaniu ryb.


SPOSÓB UŻYCIA:

Zalecamy przeprowadzać kąpiel w zbiorniku kwarantannowym (7-14 dni) – dawkowanie 10 ml/100 l wody. Po trzech dniach należy podmienić 20% wody i uzupełnić preparat – 5 ml/100 l wody. Cały cykl należy wykonać jeszcze 2 razy. Zalecana temperatura kąpieli to 27-30°C. W trakcie stosowania środka należy obficie napowietrzać wodę. Nie mieszać z preparatami wydzielającymi chlor lub tlen. Jeżeli kąpiel przeprowadzamy w zbiorniku głównym, po zakończonym leczeniu należy zrobić podmianę 50% wody, a w koszu filtra umieścić AF Carbon. Również ze względu na mocne właściwości barwiące kąpiel powinno się przeprowadzać w zbiorniku kwarantannowym. Preparat może barwić dekoracje, żwir i inne elementy wyposażenia akwarium.

Co wyróżnia  produkty Aquaforest ?

Wszystkie produkty Aquaforest są tworzone z wyselekcjonowanych komponentów. Firma dokłada wszelkich starań aby klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz czystości, dlatego też wszystkie składniki są badane laboratoryjnie na każdym etapie produkcji. Najlepsi specjaliści przeprowadzają badania z wykorzystaniem technologii ICP dlatego do klienta trafia najwyższej jakości produkt. Firma jest dumna z tego, że wszystko tworzymy w Polsce, w Unii Europejskiej. Klienci mogą kontaktować się z AF na wielu platformach internetowych. Aquaforest stworzyło forum dyskusyjne skierowane do klientów, którzy szukają odpowiedzi na temat stosowania produktów Aquaforest w swoich akwariach. Żeby zawsze być do dyspozycji klientów stworzyli również grupę na portalu Facebook. Za jej pośrednictwem klienci mogą zadawać pytania na nurtujące ich tematy, prosić o porady i dzielić się doświadczeniami. Misją firmy jest dostarczanie najlepszych produktów oraz wspieranie pasjonatów akwarystyki.

Oficjalna strona producenta :  https://aquaforest.eu

Related Entries