Szklane akcesoria VIV

Z przyjemnością chciałbym przedstawić Wam najnowsze na Polskim rynku szklane akcesoria VIV .

W kilku słowach od dystrybutora:

Produkty VIV. Prestiżowe, doskonale wykończone, niedrogie i co najważniejsze bez jakichkolwiek kompromisów jakościowych.

Na polskim rynku od długiego czasu rozwija się akwarystyka naturalna, jednak nie dla każdego prestiżowe i piękne akwarium urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu jest osiągane. Dzieje się tak za sprawą dostępności produktów a także ich cen. Produkty topowej marki jak szklane rurki Lily, oświetlenie Led itd są zbyt drogie aby przeciętny akwarystyka mógł sobie na nie pozwolić, co z kolei sprawia, że sięga on po tanie zamienniki, które z kolei często nie mają tej jakości, nie są tak doskonale wykończone i solidne, co w konsekwencji sprawia, iż w dalszym ciągu po zakupie (zazwyczaj przez internet) akwarysta nie doznaje pełni szczęścia z posiadanych produktów. W odpowiedzi na ten problem ku uciesze pasjonatów podwodnego piękna pojawiła się marka VIV, producent najwyższej jakości gadżetów szklanych, narzędzi jak nożyczki i pęsety do akwarium, który wygrywa dziś wyścig jakości oferując produkty doskonale wykończone i zapakowane, które fantastycznie prezentują się zarówno na półce sklepowej jak i w akwarium. Co więcej produkty VIV ogarniają coraz większą cześć świata akwarystyki na naszym globie dzięki bardzo korzystnej cenie, bez jakichkolwiek kompromisów jakościowych zgodnie z mottem – Najwyższa jakość dla każdego! Trud i upór marki VIV został zauważony, produkty VIV są dziś dostępne już w kilku europejskich krajach.

 

Viv wlot Wylot Szklany Lily Pipe akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno 23

 

2

Viv wlot Wylot Szklany Lily Pipe akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno Viv Wylot Szklany Lily Pipe akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno 2 Viv Wylot Szklany Lily Pipe Spin akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno Viv Wylot Szklany Lily Pipe17mm akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno Viv Wylot Szklany Violet Pipe akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno Viv Wylot wylot Szklany Lily Pipe Spin Violet akwarium dekoracyjne zakładanie akwariów warszawa piaseczno

Z doświadczenia .. szklane rurki nie wiele odbiegają od droższych markowych , są bardzo dobrze wykonane z grubego szkła.

Produkty już są stosowane przeze mnie w moich akwariach.

O czym niebawem przekonacie się przeglądając galerie akwariów na mojej stronie 😉

http://www.akwarium-dekoracyjne.pl/galeria/

Polecam

 RELATED POSTS


LEAVE A COMMENT